Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

TKA darbas karantino laikotarpiu

Lapkričio 7 d. Lietuvoje įsigaliojus karantino sąlygoms, Transporto kompetencijų agentūra (TKA) skelbia apie savo veiklos sąlygas šiuo laikotarpiu.

Egzaminai vyksta ir toliau

Egzaminų klasėje laikomasi visų apsaugos priemonių – lankytojams matuojama temperatūra, jeigu ji viršys 37,3° C arba bus pastebėta, kad asmuo turi ūmių viršutinių kvėpavimo takų ligų požymių (pvz., sloga, kosulys, čiaudulys, pasunkėjęs kvėpavimas), egzamino laikyti nebus leista.

Egzaminavimo patalpoje vienu metu galės būti ne daugiau 6 klientų, tarp jų išlaikomas 2 metrų atstumas. Taip pat bus aptarnaujami tik asmenys, dėvintys kvėpavimo takų apsaugos priemones (veido kaukes, respiratorius) ir vienkartines pirštines.

Po kiekvienos grupės egzaminavimo patalpos dezinfekuojamos ir išvėdinamos.

Į visus egzaminus reikalinga išankstinė registracija:

Turint klausimų kviečiame kreiptis telefonu (8 5) 273 9013.

Susitikimams su aviacijos specialistais reikalinga išankstinė registracija

Dėl paslaugų teikimo kviečiame kreiptis tiesiogiai į reikiamo skyriaus specialistus.

Dauguma TKA Civilinės aviacijos departamento darbuotojų karantino metu dirba nuotoliniu būdu, tad esant poreikiui perduoti svarbius dokumentus ar gauti originalius parašus, kviečiame susisiekti su jais telefonu ar elektroniniu paštu iš anksto ir susitarti dėl patogiausio priėmimo laiko.

Jeigu reikalinga tik perduoti dokumentus, juos galima palikti TKA pašto dėžutėje – ji tikrinama kartą per dieną.

TKA patalpose klientai aptarnaujami po vieną. Taip pat paslaugos teikiamos tik tiems asmenims, kurie susitikimo metu dėvi apsaugines veidą ir nosį dengiančias kaukes ar respiratorius.