Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

KONSULTACIJOS

23 Diena

Šiame puslapyje pateikiami dažniausiai užduodami klausimai transporto kompetencijų agentūros kompetencijai priskirtų teisės aktų ar jų nuostatų taikymo temomis ir atsakymai į juos. 

Pateiktiems atsakymams į klausimus suteikiamas viešosios konsultacijos statusas.

Transporto kompetencijų agentūra (toliau  – TKA) neįgaliota oficialiai aiškinti įstatymų ar kitų teisės aktų ir jų taikymo, todėl teikiame TKA specialistų nuomonę paklausime keliamu klausimu. Paklausime pateikti duomenys netikrinami, atsakymas rengiamas pagal pateiktus duomenis. Asmeniui papildomai pateikus informacijos apie konkrečias faktines aplinkybes, nenurodytas paklausime, gali pasikeisti ir TKA konsultacijos turinys.

Konsultacija pateikiama pagal jos pasirašymo dieną galiojančius teisės aktus ir negali būti laikoma TKA sprendimu konkrečioje situacijoje.

  • Konsultacija telefonu

Pirmadieniais – penktadieniais 13-15 val.  konsultacijų telefono numeriu: 8 700 35 045.

  • Konsultacija atvykus į TKA padalinį

Konsultacija atvykus į TKA padalinį suteikiama ne vėliau kaip dieną iki priėmimo, užsiregistravusiems  konsultacijai TKA interneto svetainės skyriuje „Kontaktai“ pasirinkto darbuotojo kontaktiniu telefonu.

  • Elektroninė paklausimo forma

Formą pildymui rasite čia.

Netinkamai užpildžius paklausimo formos langelius, į klausimus nebus atsakyta.

  • Konsultacija pateikus paklausimą raštu

 Paklausimai raštu teikiami adresais Rodūnios kelias 2, Vilnius arba I. Kanto g. 23, Kaunas. Teikiant paklausimą raštu būtina jį pasirašyti ir nurodyti:

– fizinio asmens vardą, pavardę, adresą arba kitus kontaktinius duomenis ryšiui palaikyti;

– juridinio asmens pavadinimą, juridinio asmens kodą, adresą arba kitus kontaktinius duomenis ryšiui palaikyti.

 

Prašome Jūsų užpildyti pateikiamą anketą

Mums labai svarbi Jūsų nuomonė apie aptarnavimo kokybę, todėl prašome užpildyti šią anketą. Ši anketa anoniminė, nei vardo, nei pavardės nurodyti nereikia. Anketą rasite čia