Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Kontaktai

04 Diena

Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Goda Bražytė-Balčiūnė
Direktorė

(8 5) 273 9038

goda.brazyte@tka.lt
319 kab.
Ruslanas Turskis
Vyriausiasis patarėjas

+370 604 67680

ruslanas.turskis@tka.lt
307 kab.
Agnė Mažeikytė
Komunikacijos vadovė

+370 673 46337

agne.mazeikyte@tka.lt
305 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Irena Sokolovska
Vyriausioji finansininkė

+370 698 85947

irena.sokolovska@tka.lt
321 kab.
Jolanta Verikaitė
Finansininkė

+370 640 51479

jolanta.verikaite@tka.lt
321 kab.
Jūratė Kiškienė
Finansininkė

+370 698 03462

jurate.kiskiene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Mantas Kerdokas
Skyriaus vadovas

+370 659 19096

mantas.kerdokas@tka.lt
322 kab.
Giedrė Rakauskienė
Projektų vadovė

+370 699 64547

giedre.rakauskiene@tka.lt
322 kab.
Andrius Pavliukas
Specialistas

+370 604 67605

andrius.pavliukas@tka.lt
322 kab.
Julija Juodaitienė
Specialistė

+370 645 72907

julija.juodaitiene@tka.lt
322 kab.
Aurimas Pukanasis
Analitikas

+370 620 98905

aurimas.pukanasis@tka.lt
313 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Evaldas Morkūnas
Skyriaus vadovas

+370 605 11242

evaldas.morkunas@tka.lt
315 kab.
Benas Urbelis
Projektų vadovas

+370 615 84250

benas.urbelis@tka.lt
Mindaugas Katkus
Projektų vadovas

+370 615 84086

mindaugas.katkus@tka.lt
Augustinas Gudelis
Vyriausiasis specialistas

+370 652 12823

augustinas.gudelis@tka.lt
315 kab.
Darius Zaloga
Specialistas

darius.zaloga@tka.lt
Aurimas Gibieža
Specialistas

+370 698 59149

aurimas.gibieza@tka.lt
Andrius Sakalauskas
Specialistas

+370 612 30074

andrius.sakalauskas@tka.lt
Natalija Lenkis
Specialistė

(8 5) 273 9013; +370 687 89134

natalija.lenkis@tka.lt
Anna Tadewicz-Mikėnas
Specialistė

(8 5) 273 9013

anna.tadewicz-mikenas@tka.lt
Natalija Garnelė
Specialistė

+370 695 14161

natalija.garnele@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Rasa Garlienė
Departamento direktorė

+370 686 79489

rasa.garliene@tka.lt
306 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gediminas Rudys
Skyriaus vadovas

+370 645 95612

gediminas.rudys@tka.lt
Violeta Vyšniauskienė
Vyriausioji specialistė

+370 620 55469

violeta.vysniauskiene@tka.lt
Jolanta Šimėnaitė
Dokumentų valdymo specialistė

(8 5) 273 9238; +370 612 11338

jolanta.simenaite@tka.lt
301 kab.
Eduardas Paulavičius
Patarėjas

+370 698 23420

eduardas.paulavicius@tka.lt
Evaldas Šmaižys
Informacinių technologijų specialistas

+370 601 89796

evaldas.smaizys@tka.lt
313 kab.
Igoris Lisauskas
Ūkvedys

+370 687 59774

igoris.lisauskas@tka.lt
313 kab.
Ramūnas Valiulis
Viešųjų pirkimų specialistas

+370 650 20819

ramunas.valiulis@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gintarė Vizbaraitė
Skyriaus vadovė

+370 676 01964

gintare.vizbaraite@tka.lt
305 kab.
Silvija Giedrienė
Personalo specialistė

+370 699 23769

silvija.giedriene@tka.lt
305 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Alvydas Šumskas
Departamento direktorius

+370 698 85945

alvydas.sumskas@tka.lt
308 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Arūnas Stankevičius
Skyriaus vadovas

+370 612 73296

arunas.stankevicius@tka.lt
310 kab.
Saulius Paulauskas
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

+370 686 78440

saulius.paulauskas@tka.lt
310 kab.
Aleksandr Kosatyj
Specialistas

+370 659 13032

aleksandr.kosatyj@tka.lt
310 kab.
Faustina Tuminienė
Vyriausioji specialistė

+370 640 51474

faustina.tuminiene@tka.lt
310 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vidmantas Plėta
Skyriaus vadovas

+370 686 78450

vidmantas.pleta@tka.lt
316 kab.
Andrius Palionis
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

+370 682 16559

andrius.palionis@tka.lt
316 kab.
Egidijus Šimkus
Grupės vadovas

+370 612 73317

egidijus.simkus@tka.lt
314 kab.
Audrius Turauskas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9028; +370 645 63674

audrius.turauskas@tka.lt
316 kab.
Ieva Masilionytė
Vyriausioji specialistė

+370 659 63423

ieva.masilionyte@tka.lt
314 kab.
Audrius Šuminas
Vyriausiasis specialistas

+370 640 41736

audrius.suminas@tka.lt
316 kab.
Rasa Meiduvienė
Specialistė

+370 612 73318

rasa.meiduviene@tka.lt
314 kab.
Julija Skadorva
Specialistė

+370 620 22106

julija.skadorva@tka.lt
314 kab.
Rugilė Julija Raudonytė
Specialistė (skyriaus asistentė)

+370 611 84270

rugile.raudonyte@tka.lt
316 kab.
Vitalijus Krivoščenko
Vyriausiasis specialistas

+370 658 47947

vitalijus.krivoscenko@tka.lt
316 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurij Bersenev
Skyriaus vadovas

+370 645 88034

jurij.bersenev@tka.lt
303 kab.
Rūta Vaigauskaitė
Patarėja

+370 612 72462

ruta.vaigauskaite@tka.lt
303 kab.
Eglė Gaidelytė
Vyriausioji specialistė

+370 686 78104

egle.gaidelyte@tka.lt
303 kab.
Anrieta Dudoit
Specialistė

+370 646 68553

anrieta.dudoit@tka.lt
303 kab.
Viktorija Lieguvienė
Specialistė

+370 658 72096.

viktorija.lieguviene@tka.lt
303 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrejus Golubevas
Skyriaus vadovas

+370 620 14372

andrejus.golubevas@tka.lt
306 kab.
Rytis Dulinskas
Patarėjas

+370 610 23559

rytis.dulinskas@tka.lt
304 kab.
Aleksandras Malickas
Vyriausiasis specialistas

+370 614 01064

aleksandras.malickas@tka.lt
304 kab.
Jurgita Galvelytė
Vyriausioji specialistė

+370 614 01063

jurgita.galvelyte@tka.lt
304 kab.
Andis Bukonts

+371 2 911 6514

andis.bukonts@tka.lt
Saulė Jucevičienė
Specialistė

+370 604 67643

saule.juceviciene@tka.lt
304 kab.
Andrius Šimkus
Specialistas

+370 686 78106

andrius.simkus@tka.lt
304 kab.
Irmantas Lasys
Specialistas

(8 5) 273 9015

irmantas.lasys@tka.lt
304 kab.
Adolfas Kuzborski
Grupės vadovas

+370 608 06492

adolfas.kuzborski@tka.lt
304 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurgita Petkuvienė
Skyriaus vadovė

+370 645 68927

jurgita.petkuviene@tka.lt
318 kab.
Egidijus Gailiūnas
Patarėjas (vadovės pavaduotojas)

+370 640 51480

egidijus.gailiunas@tka.lt
318 kab.
Giedrė Krušnaitė-Zykina
Vyriausioji specialistė

+370 671 45286

giedre.krusnaite@tka.lt
318 kab.
Elvyra Dubickienė
Specialistė

+370 640 51482

elvyra.dubickiene@tka.lt
318 kab.
Jūratė Peciukonytė
Specialistė

+370 640 51484

jurate.peciukonyte@tka.lt
318 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Justinas Paškevičius
Vyriausiasis specialistas, laikinai einantis skyriaus vadovo pareigas

(8 5) 273 9256

justinas.paskevicius@tka.lt
312 kab.
Elona Kazlauskienė
Aviacijos medicinos grupės vadovė

+370 686 78269

elona.kazlauskiene@tka.lt
317 kab.
Pirmadienis14-17 val.
Antradienis8.00-16.30 val.
Trečiadienis8.00-13.30 val.
Ketvirtadienis8.00-16.30 val.
Kazimieras Lazdauskas
Patarėjas / Egzaminuotojas

+370 604 18220; (8 5) 273 9047

kazimieras.lazdauskas@tka.lt
312 kab.
Stasys Čivilis
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253; +370 698 72032

stasys.civilis@tka.lt
309 kab.
Auksė Nomeda Gudelienė
Vyriausioji specialistė (DTO/ATO)

+370 611 54153

aukse.gudeliene@tka.lt
309 kab.
Tomas Christauskas
Vyriausiasis specialistas (FSTD)

+370 612 11344

tomas.christauskas@tka.lt
309 kab.
Mindaugas Čirba
Specialistas (Licencijavimas)

+370 610 38927

mindaugas.cirba@tka.lt
312 kab.
Darius Gintautas
Vyriausiasis specialistas (FSTD)

(8 5) 273 9253

darius.gintautas@tka.lt
309 kab.
dr. Ramūnas Kikutis
Vyr. specialistas (ATO/DTO/FSTD)

+370 5 273 9253; +370 675 84076

ramunas.kikutis@tka.lt
309 kab.
Olga Balaikienė
Specialistė

-

olga.balaikiene@tka.lt
317 kab.
Robert Gasiulevič
Vyriausiasis specialistas

+370 658 48199

robert.gasiulevic@tka.lt
309 kab.
Violeta Vasiliauskaitė
Vyr. specialistė

+370 612 11332

violeta.vasiliauskaite@tka.lt
313 kab.