Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Kontaktai

04 Diena

Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Goda Bražytė-Balčiūnė
Direktorė

(8 5) 273 9038

goda.brazyte@tka.lt
310 kab.
Viktorija Urbonienė
L. e. direktorės pavaduotojos pareigas

(8 5) 273 9038

viktorija.urboniene@tka.lt
406 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Donatas Dačkevičius
Skyriaus vadovas

(8 5) 273 9254

donatas.dackevicius@tka.lt
404 kab.
Donata Ročiūtė
Projektų vadovė

(8 5) 273 9254

donata.rociute@tka.lt
406 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Rasa Garlienė
L. e. departamento direktorės pareigas

+370 686 79489

rasa.garliene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Irena Sokolovska
L. e. vyriausiosios finansininkės pareigas

+370 698 85947

irena.sokolovska@tka.lt
405 kab.
Jūratė Kiškienė
Vyresnioji buhalterė

(8 37) 20 1186

jurate.kiskiene@tka.lt
Rūta Akelaitienė
Ekonomistė

(8 37) 20 1186

ruta.akelaitiene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gediminas Rudys
Skyriaus vadovas

(8 37) 20 0808

gediminas.rudys@tka.lt
Eduardas Paulavičius
Informacinių technologijų specialistas

(8 37) 20 2256

eduardas.paulavicius@tka.lt
Arūnas Pacauskas
Ūkvedys

arunas.pacauskas@tka.lt
Evaldas Šmaižys
Informacinių technologijų specialistas

(8 5) 205 2752

evaldas.smaizys@tka.lt
Igoris Lisauskas
Ūkvedys

(8 5) 273 9245

igoris.lisauskas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Marita Adamkevičiūtė
Sekretorė referentė

(8 37) 22 6638

marita.adamkeviciute@tka.lt
Dita Duobienė
Personalo specialistė

(8 37) 20 2371

dita.duobiene@tka.lt
Violeta Vyšniauskienė
Dokumentų valdymo specialistė

(8 5) 273 9038

violeta.vysniauskiene@tka.lt
301 kab.
Jolanta Šimėnaitė
Sekretorė referentė

(8 5) 273 9038

jolanta.simenaite@tka.lt
301 kab.
Silvija Giedrienė
Personalo specialistė

(8 5) 273 9116

silvija.giedriene@tka.lt
408 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Mantas Kerdokas
Skyriaus vadovas

(8 5) 273 9120

mantas.kerdokas@tka.lt
404 kab.
dr. Giedrė Rakauskienė
Projektų vadovė

(8 5) 273 9236

giedre.rakauskiene@tka.lt
404 kab.
Rūta Vaigauskaitė
Projektų vadovė

+370 612 72462

ruta.vaigauskaite@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Natalija Lenkis
Specialistė

(8 5) 237 9013

natalija.lenkis@tka.lt
Anna Tadewicz-Mikėnas
Specialistė

(8 5) 237 9013

anna.tadewicz-mikenas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Evaldas Morkūnas
Skyriaus vadovas

+370 605 11242

evaldas.morkunas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Paulius Paplauskas
Grupės vadovas

+370 615 84250

paulius.paplauskas@tka.lt
230 kab.
Agnius Stonys
Vyriausiasis specialistas

agnius.stonys@tka.lt
Ramūnas Borovkovas
Specialistas

ramunas.borovkovas@tka.lt
Vytautas Naudžius
Specialistas

vytautas.naudzius@tka.lt
Renatas Janulaitis
Specialistas

renatas.janulaitis@tka.lt
217 kab.
Irena Jucienė
Specialistė

+370 652 12791

irena.juciene@tka.lt
102 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Benas Urbelis
Grupės vadovas

+370 615 84250

benas.urbelis@tka.lt
230 kab.
Mindaugas Katkus
Projektų vadovas

+370 615 84086

mindaugas.katkus@tka.lt
Jolanta Nemaniūtė-Gužienė
Vyriausioji specialistė

+370 682 53605

jolanta.nemaniute@tka.lt
231 kab.
Kristina Lisauskienė
Vyriausioji specialistė

+370 698 88267

kristina.lisauskiene@tka.lt
231 kab.
Vaidotas Kučinskas
Vyriausiasis specialistas

vaidotas.kucinskas@tka.lt
Inesa Baltmiškienė
Specialistė

+370 698 88267

inesa.baltmiskiene@tka.lt
231 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrius Gužys
Projektų vadovas

+370 682 41589

andrius.guzys@tka.lt
218 kab.
Jolanta Šarkaitė
Vyriausioji specialistė

+370 614 97082

jolanta.sarkaite@tka.lt
Augustinas Gudelis
Specialistas

+370 652 12823

augustinas.gudelis@tka.lt
Aurimas Gibieža
Specialistas

+370 698 59149

aurimas.gibieza@tka.lt
217 kab.
Andrius Sakalauskas
Specialistas

+370 612 30074

andrius.sakalauskas@tka.lt
217 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Alvydas Šumskas
Administracijos direktorius

(8 5) 273 9259

alvydas.sumskas@tka.lt
306 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Arūnas Stankevičius
Skyriaus vadovas

(8 5) 273 9252

arunas.stankevicius@tka.lt
307 kab.
Saulius Paulauskas
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

(8 5) 273 9251

saulius.paulauskas@tka.lt
307 kab.
Aleksandr Kosatyj
Specialistas

(8 5) 273 9241

aleksandr.kosatyj@tka.lt
307 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vidmantas Plėta
Skyriaus vadovas

(8 5) 273 9257

vidmantas.pleta@tka.lt
201 kab.
Andrius Palionis
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

(8 5) 273 9028

andrius.palionis@tka.lt
201 kab.
Egidijus Šimkus
Grupės vadovas

(8 5) 273 9012

egidijus.simkus@tka.lt
201 kab.
Audrius Turauskas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9028

audrius.turauskas@tka.lt
201 kab.
Ieva Masilionytė
Vyriausioji specialistė

(8 5) 273 9012

ieva.masilionyte@tka.lt
201 kab.
Rasa Meiduvienė
Specialistė

(8 5) 273 9257

rasa.meiduviene@tka.lt
201 kab.
Julija Skadorva
Specialistė

(8 5) 273 9257

julija.skadorva@tka.lt
201 kab.
Rugilė Julija Raudonytė
Specialistė (skyriaus asistentė)

+370 611 84270

rugile.raudonyte@tka.lt
201 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurij Bersenev
Vadovas

(8 5) 273 9247

jurij.bersenev@tka.lt
303 kab.
Eglė Gaidelytė
Vyriausioji specialistė

(8 5) 273 9051

egle.gaidelyte@tka.lt
303 kab.
Aušra Karosaitė
Specialistė

(8 5) 273 9030

ausra.karosaite@tka.lt
303 kab.
Anrieta Dudoit
Specialistė

(8 5) 273 9051

loreta.kasparaite@tka.lt
303 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vidas Kaupelis
Skyriaus vadovas

+370 682 55408

vidas.kaupelis@tka.lt
305 kab.
Rytis Dulinskas
Patarėjas

(8 5) 273 9243

rytis.dulinskas@tka.lt
304 kab.
Andrejus Golubevas
Patarėjas

(8 5) 273 9015

andrejus.golubevas@tka.lt
305 kab.
Aleksandras Malickas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9242

aleksandras.malickas@tka.lt
304 kab.
Jurgita Jazdauskienė
Vyriausioji specialistė

(8 5) 273 9242

jurgita.jazdauskiene@tka.lt
304 kab.
Andis Bukonts
Vyriausiasis specialistas

+371 2 911 6514

andis.bukonts@tka.lt
Julija Juodaitienė
Specialistė

(8 5) 273 9244

julija.juodaitiene@tka.lt
304 kab.
Andrius Šimkus
Specialistas

(8 5) 273 9015

andrius.simkus@tka.lt
304 kab.
Irmantas Lasys
Specialistas

(8 5) 273 9015

irmantas.lasys@tka.lt
304 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurgita Petkuvienė
L. e. skyriaus vadovės pareigas

(8 5) 273 9183

jurgita.petkuviene@tka.lt
401 kab.
Egidijus Gailiūnas
Patarėjas (vadovės pavaduotojas)

(8 5) 273 9183

egidijus.gailiunas@tka.lt
402 kab.
Vygantas Motiejūnas
Specialistas

(8 5) 273 9182

vygantas.motiejunas@tka.lt
401 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Povilas Vasiliauskas
L. e. skyriaus vadovo pareigas

(8 5) 273 9253

povilas.vasiliauskas@tka.lt
311 kab.
Kazimieras Lazdauskas
Patarėjas

+370 604 18220 (8 5) 273 9047

kazimieras.lazdauskas@tka.lt
308 kab.
Justinas Paškevičius
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9256

justinas.paskevicius@tka.lt
308 kab.
Stasys Čivilis
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253

stasys.civilis@tka.lt
311 kab.
Auksė Nomeda Gudelienė
Vyriausioji specialistė

+370 611 54153

aukse.gudeliene@tka.lt
311 kab.
Tomas Christauskas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253

tomas.christauskas@tka.lt
Darius Gintautas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253

darius.gintautas@tka.lt
311 kab.
Elona Kazlauskienė
Aviacijos medicinos grupės vadovė

(8 5) 273 9235

elona.kazlauskiene@tka.lt
403 kab.
Pirmadienis14-17 val.
Antradienis7.30-16.30 val.
Trečiadienis7.30-13.30 val.
Ketvirtadienis7.30-16.30 val.
dr. Ramūnas Kikutis
Specialistas

(8 5) 273 9253, +370 675 84076

ramunas.kikutis@tka.lt
311 kab.
Olga Balaikienė
Specialistė

(8 5) 273 9235

olga.balaikiene@tka.lt
403 kab.
Mindaugas Čirba
Specialistas

(8 5) 273 9256

mindaugas.cirba@tka.lt
308 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Mindaugas Dimaitis
L. e. instituto direktoriaus pareigas

+370 698 48286

mindaugas.dimaitis@tka.lt
151 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Laimonas Krašauskas
Skyriaus vadovas

+370 620 59184

laimonas.krasauskas@tka.lt
210 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Violeta Gaidienė
Grupės vadovė

(8 37) 20 2297

violeta.gaidiene@tka.lt
212 kab.
Laimutė Ulevičienė
Vyresnioji inžinierė

+370 612 30079

laimute.uleviciene@tka.lt
211 kab.
Rimas Martinaitis
Inžinierius

(8 37) 20 0947

rimas.martinaitis@tka.lt
208 kab.
Jolanta Ignatavičienė
Inžinierė

(8 37) 20 0947

jolanta.ignataviciene@tka.lt
208 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Saulius Zadlauskas
Grupės vadovas

(8 37) 20 0947

saulius.zadlauskas@tka.lt
208 kab.
Petras Šadreika
Vyresnysis inžinierius

(8 37) 20 0947

petras.sadreika@tka.lt
208 kab.
Loreta Bartkutė
Inžinierė

(8 37) 20 0947

loreta.bartkute@tka.lt
208 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Mindaugas Dimaitis
Skyriaus vadovas

+370 698 48286

mindaugas.dimaitis@tka.lt
151 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vygandas Mocekainis
Grupės vadovas

+370 698 59145

vygandas.mocekainis@tka.lt
153 kab.
Dalius Žindžius
Vyresnysis inžinierius

dalius.zindzius@tka.lt
Tomas Antanavičius
Vyresnysis inžinierius

+370 618 41989

tomas.antanavicius@tka.lt
155 kab.
Vaida Gilienė
Inžinierė

vaida.giliene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vilhelmas Staskonis
Vyresnysis inžinierius

+370 616 71385

vilhelmas.staskonis@tka.lt
Mindaugas Naujokaitis
Vyresnysis inžinierius

+370 616 89670

mindaugas.naujokaitis@tka.lt
147 kab.
Robertas Juozėnas
Vyresnysis inžinierius

+370 652 12558

robertas.juozenas@tka.lt
147 kab.
Andrius Juozėnas
Inžinierius

andrius.juozenas@tka.lt
Svajūnas Ladyga
Inžinierius

svajunas.ladyga@tka.lt
Stasys Macijauskas
Inžinierius

stasys.macijauskas@tka.lt
Vygintas Ramanciuškas
Inžinierius

vygintas.ramanciuskas@tka.lt
Laurynas Puidokas
Inžinierius

laurynas.puidokas@tka.lt
Artūras Ragauskas
Inžinierius

arturas.ragauskas@tka.lt
Raimundas Stumbras
Inžinierius

raimundas.stumbras@tka.lt
Jokūbas Jomantas
Inžinierius

jokubas.jomantas@tka.lt
Egidijus Rudminas
Inžinierius

egidijus.rudminas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Andrius Kairys
Grupės vadovas

(8 37) 20 5280

andrius.kairys@tka.lt
Audronė Paplauskienė
Vyresnioji inžinierė

(8 37) 20 5280

audrone.paplauskiene@tka.lt
dr. Tomas Šliupas
Vyresnysis inžinierius

(8 37) 20 5280

tomas.sliupas@tka.lt
Šarūnas Juškevičius
Inžinierius

(8 37) 20 5280

sarunas.juskevicius@tka.lt
Egidijus Pranckus
Inžinierius

(8 37) 20 5280

egidijus.pranckus@tka.lt
Romas Biliūnas
Inžinierius

(8 37) 20 5280

romas.biliunas@tka.lt
Paulius Kytra
Inžinierius

paulius.kytra@tka.lt
Gintautas Maneikis
Inžinierius

gintautas.maneikis@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Atėnė Žemaitienė
Vyresnioji inžinierė

(8 37) 20 5329

atene.zemaitiene@tka.lt
Giedrius Gaidys
Vyresnysis inžinierius

(8 37) 20 0902

giedrius.gaidys@tka.lt
Dalė Greičiuvienė
Vyresnioji inžinierė

(8 37) 20 5329

dale.greiciuviene@tka.lt
Dalia Ragaišienė
Inžinierė

(8 37) 20 5329

dalia.ragaisiene@tka.lt
Eglė Griciūnaitė
Inžinierė

(8 37) 20 0902

egle.griciunaite@tka.lt
Tomas Kliukas
Inžinierius

(8 37) 20 0902

tomas.kliukas@tka.lt