Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Contacts

04 Diena

Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Goda Bražytė-Balčiūnė
Director

+370 5 273 9038

goda.brazyte@tka.lt
310 cab.
Ruslanas Turskis
Chief Advisor

+370 618 62160

ruslanas.turskis@tka.lt
406 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Irena Sokolovska
Chief Accountant

+370 698 85947

irena.sokolovska@tka.lt
405 cab.
Jolanta Verikaitė
Accountant

+370 686 43240

jolanta.verikaite@tka.lt
405 cab.
Jūratė Kiškienė
Accountant

+370 37 20 1186

jurate.kiskiene@tka.lt
Rūta Akelaitienė
Accountant

+370 37 20 1186

ruta.akelaitiene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrius Švelnia
Head of the Division

andrius.svelnia@tka.lt
404 cab.
Mantas Kerdokas
Adviser

+370 5 273 9120

mantas.kerdokas@tka.lt
404 cab.
Viktorija Urbonienė
Project Manager

viktorija.urboniene@tka.lt
406 cab.
Dr Giedrė Rakauskienė
Project Manager

+370 5 273 9236

giedre.rakauskiene@tka.lt
404 cab.
Rūta Vaigauskaitė
Project Manager

+370 612 72462

ruta.vaigauskaite@tka.lt
Andrius Pavliukas
Specialist

andrius.pavliukas@tka.lt
404 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Evaldas Morkūnas
Head of the Division

+370 605 11242

evaldas.morkunas@tka.lt
406 cab.
Benas Urbelis
Project Manager

+370 615 84250

benas.urbelis@tka.lt
230 cab.
Mindaugas Katkus
Project Manager

+370 615 84086

mindaugas.katkus@tka.lt
Kristina Lisauskienė
Chief Specialist

+370 698 88267

kristina.lisauskiene@tka.lt
231 cab.
Vaidotas Kučinskas
Chief Specialist

vaidotas.kucinskas@tka.lt
Augustinas Gudelis
Chief Specialist

+370 652 12823

augustinas.gudelis@tka.lt
Inesa Baltmiškienė
Specialist

+370 698 88267
231 cab.
Darius Zaloga
Specialist

darius.zaloga@tka.lt
Aurimas Gibieža
Specialist

+370 698 59149

aurimas.gibieza@tka.lt
217 cab.
Andrius Sakalauskas
Specialist

+370 612 30074

andrius.sakalauskas@tka.lt
217 cab.
Natalija Lenkis
Specialist

+370 5 237 9013

natalija.lenkis@tka.lt
Anna Tadewicz-Mikėnas
Specialist

+370 5 237 9013

anna.tadewicz-mikenas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Rasa Garlienė
Director of the Department

+370 686 79489

rasa.garliene@tka.lt
408 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gediminas Rudys
Head of the Division

+370 37 20 0808

gediminas.rudys@tka.lt
Violeta Vyšniauskienė
Chief Specialist

+370 5 273 9038

violeta.vysniauskiene@tka.lt
Marita Adamkevičiūtė
Document Management Specialist

+370 37 22 6638

marita.adamkeviciute@tka.lt
Jolanta Šimėnaitė
Document Management Specialist

+370 5 273 9238

jolanta.simenaite@tka.lt
Eduardas Paulavičius
Information Technologies Specialist

+370 37 20 2256

eduardas.paulavicius@tka.lt
Evaldas Šmaižys
Information Technologies Specialist

+370 5 205 2752

evaldas.smaizys@tka.lt
Irena Jucienė
Specialist

+370 652 12791

irena.juciene@tka.lt
102 cab.
Arūnas Pacauskas
Office-keeper

arunas.pacauskas@tka.lt
Igoris Lisauskas
Office-keeper

+370 5 273 9245

igoris.lisauskas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Dita Duobienė
Personnel Manager

+370 37 20 2371

dita.duobiene@tka.lt
Silvija Giedrienė
Personnel Manager

+370 5 273 9116

silvija.giedriene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Alvydas Šumskas
Director of the Department

+370 5 273 9259

alvydas.sumskas@tka.lt
306 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Arūnas Stankevičius
Head of the Division

+370 5 273 9252

arunas.stankevicius@tka.lt
307 cab.
Saulius Paulauskas
Adviser (Deputy Head)

+370 5 273 9251

saulius.paulauskas@tka.lt
307 cab.
Aleksandr Kosatyj
Specialist

+370 5 273 9241

aleksandr.kosatyj@tka.lt
307 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vidmantas Plėta
Head of the Division

+370 5 273 9257

vidmantas.pleta@tka.lt
201 cab.
Andrius Palionis
Adviser (Deputy Head)

+370 5 273 9028

andrius.palionis@tka.lt
201 cab.
Egidijus Šimkus
Group Leader

+370 5 273 9012

egidijus.simkus@tka.lt
201 cab.
Audrius Turauskas
Chief Specialist

+370 5 273 9028

audrius.turauskas@tka.lt
201 cab.
Ieva Masilionytė
Chief Specialist

+370 5 273 9012

ieva.masilionyte@tka.lt
201 cab.
Rasa Meiduvienė
Specialist

+370 5 273 9257

rasa.meiduviene@tka.lt
201 cab.
Julija Skadorva
Specialist

+370 5 273 9257

julija.skadorva@tka.lt
201 cab.
Rugilė Julija Raudonytė
Specialist (assistant)

+370 611 84270

rugile.raudonyte@tka.lt
201 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurij Bersenev
Head of the Division

+370 5 273 9030

jurij.bersenev@tka.lt
303 cab.
Eglė Gaidelytė
Chief Specialist

+370 5 273 9051

egle.gaidelyte@tka.lt
303 cab.
Aušra Karosaitė
Specialist

+370 5 273 9030

ausra.karosaite@tka.lt
303 cab.
Anrieta Dudoit
Specialist

+370 683 25431

anrieta.dudoit@tka.lt
303 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrejus Golubevas
Head of the Division

+370 5 273 9015

andrejus.golubevas@tka.lt
305 cab.
Rytis Dulinskas
Adviser

+370 5 273 9243

rytis.dulinskas@tka.lt
304 cab.
Vidas Kaupelis
Specialist

+370 682 55408

vidas.kaupelis@tka.lt
305 cab.
Aleksandras Malickas
Chief Specialist

+370 5 273 9242

aleksandras.malickas@tka.lt
304 cab.
Jurgita Jazdauskienė
Chief Specialist

+370 5 273 9242

jurgita.jazdauskiene@tka.lt
304 cab.
Andis Bukonts
Chief Specialist

+371 2 911 6514

andis.bukonts@tka.lt
Julija Juodaitienė
Specialist

+370 5 273 9244

julija.juodaitiene@tka.lt
304 cab.
Andrius Šimkus
Specialist

+370 5 273 9015

andrius.simkus@tka.lt
304 cab.
Irmantas Lasys
Specialist

+370 5 273 9015

irmantas.lasys@tka.lt
304 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurgita Petkuvienė
Head of the Division

+370 5 273 9183

jurgita.petkuviene@tka.lt
401 cab.
Egidijus Gailiūnas
Adviser (Deputy Head)

+370 5 273 9183

egidijus.gailiunas@tka.lt
402 cab.
Giedrė Krušnaitė-Zykina
Chief Specialist

+370 5 273 9182

giedre.krusnaite@tka.lt
401 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Povilas Vasiliauskas
Head of the Division

+370 5 273 9253

povilas.vasiliauskas@tka.lt
311 cab.
Kazimieras Lazdauskas
Adviser

+370 604 18220 +370 5 273 9047

kazimieras.lazdauskas@tka.lt
308 cab.
Justinas Paškevičius
Chief Specialist

+370 5 273 9256

justinas.paskevicius@tka.lt
308 cab.
Stasys Čivilis
Chief Specialist

+370 5 273 9253

stasys.civilis@tka.lt
311 cab.
Auksė Nomeda Gudelienė
Chief Specialist

+370 611 54153

aukse.gudeliene@tka.lt
311 cab.
Tomas Christauskas
Chief Specialist

+370 5 273 9253

tomas.christauskas@tka.lt
Darius Gintautas
Chief Specialist

+370 5 273 9253

darius.gintautas@tka.lt
311 cab.
Elona Kazlauskienė
Group Leader of Aeromedicine

+370 5 273 9235

elona.kazlauskiene@tka.lt
403 cab.
Monday14-17 h.
Tuesday7.30-16.30 h.
Wednesday7.30-13.30 h.
Thursday7.30-16.30 h.
dr. Ramūnas Kikutis
Specialist

+370 5 273 9253, +370 675 84076

ramunas.kikutis@tka.lt
311 cab.
Olga Balaikienė
Specialist

+370 5 273 9235

olga.balaikiene@tka.lt
403 cab.
Mindaugas Čirba
Specialist

+370 5 273 9256

mindaugas.cirba@tka.lt
308 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Mindaugas Dimaitis
Director of the Department

+370 698 48286

mindaugas.dimaitis@tka.lt
151 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Laimonas Krašauskas
Head of the Division

+370 620 59184

laimonas.krasauskas@tka.lt
210 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Violeta Gaidienė
Group Leader

+370 37 20 2297

violeta.gaidiene@tka.lt
212 cab.
Laimutė Ulevičienė
Senior Engineer

+370 612 30079

laimute.uleviciene@tka.lt
211 cab.
Rimas Martinaitis
Engineer

+370 37 20 0947

rimas.martinaitis@tka.lt
208 cab.
Jolanta Ignatavičienė
Engineer

+370 37 20 0947

jolanta.ignataviciene@tka.lt
208 cab.
Renatas Janulaitis
Engineer

renatas.janulaitis@tka.lt
217 cab.
Martynas Višniauskas
Engineer

+370 37 20 2297

martynas.visniauskas@tka.lt
212 kab.
Rimas Kasiulevičius
Engineer

+370 37 20 2297

rimas.kasiulevicius@tka.lt
212 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Saulius Zadlauskas
Group Leader

+370 37 20 0947

saulius.zadlauskas@tka.lt
208 cab.
Petras Šadreika
Senior Engineer

+370 37 20 0947

petras.sadreika@tka.lt
208 cab.
Loreta Bartkutė
Engineer

+370 37 20 0947

loreta.bartkute@tka.lt
208 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vygandas Mocekainis
Group Leader

+370 698 59145

vygandas.mocekainis@tka.lt
153 cab.
Dalius Žindžius
Senior Engineer

dalius.zindzius@tka.lt
Tomas Antanavičius
Senior Engineer

+370 618 41989

tomas.antanavicius@tka.lt
155 cab.
Vaida Gilienė
Engineer

vaida.giliene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Mindaugas Naujokaitis
Group Leader

+370 616 89670

mindaugas.naujokaitis@tka.lt
154 cab.
Vilhelmas Staskonis
Senior Engineer

+370 616 71385

vilhelmas.staskonis@tka.lt
143 cab.
Robertas Juozėnas
Senior Engineer

+370 652 12558

robertas.juozenas@tka.lt
156 cab.
Andrius Juozėnas
Engineer

andrius.juozenas@tka.lt
146 cab.
Svajūnas Ladyga
Engineer

svajunas.ladyga@tka.lt
145 cab.
Stasys Macijauskas
Engineer

stasys.macijauskas@tka.lt
154 cab.
Vygintas Ramanciuškas
Engineer

vygintas.ramanciuskas@tka.lt
144 cab.
Laurynas Puidokas
Engineer

laurynas.puidokas@tka.lt
156 cab.
Artūras Ragauskas
Engineer

arturas.ragauskas@tka.lt
145 cab.
Raimundas Stumbras
Engineer

raimundas.stumbras@tka.lt
146 cab.
Jokūbas Jomantas
Engineer

jokubas.jomantas@tka.lt
144 cab.
Egidijus Rudminas
Engineer

egidijus.rudminas@tka.lt
143 cab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Andrius Kairys
Group Leader

+370 37 20 5280

andrius.kairys@tka.lt
Audronė Paplauskienė
Senior Engineer

+370 37 20 5280

audrone.paplauskiene@tka.lt
dr. Tomas Šliupas
Senior Engineer

+370 37 20 5280

tomas.sliupas@tka.lt
Šarūnas Juškevičius
Engineer

+370 37 20 5280

sarunas.juskevicius@tka.lt
Egidijus Pranckus
Engineer

+370 37 20 5280

egidijus.pranckus@tka.lt
Romas Biliūnas
Engineer

+370 37 20 5280

romas.biliunas@tka.lt
Paulius Kytra
Engineer

paulius.kytra@tka.lt
Gintautas Maneikis
Engineer

gintautas.maneikis@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Atėnė Žemaitienė
Senior Engineer

+370 37 20 5329

atene.zemaitiene@tka.lt
Giedrius Gaidys
Senior Engineer

+370 37 20 0902

giedrius.gaidys@tka.lt
Dalė Greičiuvienė
Senior Engineer

+370 37 20 5329

dale.greiciuviene@tka.lt
Dalia Ragaišienė
Engineer

+370 37 20 5329

dalia.ragaisiene@tka.lt
Eglė Griciūnaitė
Engineer

+370 37 20 0902

egle.griciunaite@tka.lt
Tomas Kliukas
Engineer

+370 37 20 0902

tomas.kliukas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Paulius Paplauskas
Group Leader

+370 615 84250

paulius.paplauskas@tka.lt
230 cab.
Agnius Stonys
Senior Engineer

agnius.stonys@tka.lt
Ramūnas Borovkovas
Engineer

ramunas.borovkovas@tka.lt
Vytautas Naudžius
Engineer

vytautas.naudzius@tka.lt