Šriftas
A A A
Fonas
Iliustracijos

Kontaktai

29 Diena

Darbuotojų tarnybinių el. pašto adresų struktūra yra: vardas.pavarde@tka.lt

Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Goda Bražytė-Balčiūnė
Direktorė

(8 5) 273 9038

goda.brazyte@tka.lt
319 kab.
Ruslanas Turskis
Vyriausiasis patarėjas

+370 604 67680

ruslanas.turskis@tka.lt
307 kab.
Agnė Mažeikytė
Komunikacijos vadovė

+370 673 46337

agne.mazeikyte@tka.lt
301 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Irena Sokolovska
Vyriausioji finansininkė

+370 698 85947

irena.sokolovska@tka.lt
321 kab.
Jolanta Verikaitė
Finansininkė

+370 686 43240

jolanta.verikaite@tka.lt
321 kab.
Jūratė Kiškienė
Finansininkė

+370 698 03462

jurate.kiskiene@tka.lt
Rūta Akelaitienė
Finansininkė

+370 615 83769

ruta.akelaitiene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrius Švelnia
Skyriaus vadovas

+370 604 67660

andrius.svelnia@tka.lt
322 kab.
Mantas Kerdokas
Patarėjas

+370 659 19096

mantas.kerdokas@tka.lt
322 kab.
Giedrė Rakauskienė
Projektų vadovė

+370 699 64547

giedre.rakauskiene@tka.lt
322 kab.
Andrius Pavliukas
Specialistas

+370 604 67605

andrius.pavliukas@tka.lt
322 kab.
Julija Juodaitienė
Specialistė

+370 645 72907

julija.juodaitiene@tka.lt
322 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Evaldas Morkūnas
Skyriaus vadovas

+370 605 11242

evaldas.morkunas@tka.lt
315 kab.
Benas Urbelis
Projektų vadovas

+370 615 84250

benas.urbelis@tka.lt
230 kab.
Mindaugas Katkus
Projektų vadovas

+370 615 84086

mindaugas.katkus@tka.lt
Kristina Lisauskienė
Vyriausioji specialistė

+370 698 88267

kristina.lisauskiene@tka.lt
231 kab.
Augustinas Gudelis
Vyriausiasis specialistas

+370 652 12823

augustinas.gudelis@tka.lt
315 kab.
Darius Zaloga
Specialistas

darius.zaloga@tka.lt
Aurimas Gibieža
Specialistas

+370 698 59149

aurimas.gibieza@tka.lt
217 kab.
Andrius Sakalauskas
Specialistas

+370 612 30074

andrius.sakalauskas@tka.lt
217 kab.
Natalija Lenkis
Specialistė

(8 5) 273 9013; +370 687 89134

natalija.lenkis@tka.lt
Anna Tadewicz-Mikėnas
Specialistė

(8 5) 273 9013

anna.tadewicz-mikenas@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Rasa Garlienė
Departamento direktorė

+370 686 79489

rasa.garliene@tka.lt
306 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gediminas Rudys
Skyriaus vadovas

+370 645 95612

gediminas.rudys@tka.lt
Violeta Vyšniauskienė
Vyriausioji specialistė

+370 620 55469

violeta.vysniauskiene@tka.lt
311 kab.
Marita Adamkevičiūtė
Dokumentų valdymo specialistė

(8 37) 22 6638

marita.adamkeviciute@tka.lt
Jolanta Šimėnaitė
Dokumentų valdymo specialistė

(8 5) 273 9238; +370 612 11338

jolanta.simenaite@tka.lt
301 kab.
Eduardas Paulavičius
Informacinių technologijų specialistas

+370 698 23420

eduardas.paulavicius@tka.lt
Evaldas Šmaižys
Informacinių technologijų specialistas

+370 601 89796

evaldas.smaizys@tka.lt
313 kab.
Irena Jucienė
Specialistė

+370 652 12791

irena.juciene@tka.lt
102 kab.
Arūnas Pacauskas
Ūkvedys

+370 644 90432

arunas.pacauskas@tka.lt
Igoris Lisauskas
Ūkvedys

+370 687 59774

igoris.lisauskas@tka.lt
313 kab.
Ramūnas Valiulis
Viešųjų pirkimų specialistas

+370 650 20819

ramunas.valiulis@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Gintarė Vizbaraitė
Skyriaus vadovė

+370 676 01964

gintare.vizbaraite@tka.lt
305 kab.
Dita Duobienė
Personalo specialistė

+370 698 78397

dita.duobiene@tka.lt
Silvija Giedrienė
Personalo specialistė

+370 699 23769

silvija.giedriene@tka.lt
305 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Alvydas Šumskas
Departamento direktorius

+370 698 85945

alvydas.sumskas@tka.lt
308 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Arūnas Stankevičius
Skyriaus vadovas

+370 612 73296

arunas.stankevicius@tka.lt
310 kab.
Saulius Paulauskas
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

+370 686 78440

saulius.paulauskas@tka.lt
310 kab.
Aleksandr Kosatyj
Specialistas

+370 659 13032

aleksandr.kosatyj@tka.lt
310 kab.
Faustina Tuminienė
Vyriausioji specialistė

+370 640 51474

faustina.tuminiene@tka.lt
310 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vidmantas Plėta
Skyriaus vadovas

+370 686 78450

vidmantas.pleta@tka.lt
316 kab.
Andrius Palionis
Patarėjas (vadovo pavaduotojas)

+370 682 16559

andrius.palionis@tka.lt
316 kab.
Egidijus Šimkus
Grupės vadovas

+370 612 73317

egidijus.simkus@tka.lt
314 kab.
Audrius Turauskas
Vyriausiasis specialistas

+370 645 63674

audrius.turauskas@tka.lt
316 kab.
Ieva Masilionytė
Vyriausioji specialistė

+370 659 63423

ieva.masilionyte@tka.lt
314 kab.
Audrius Šuminas
Vyriausiasis specialistas

+370 614 62476

audrius.suminas@tka.lt
316 kab.
Rasa Meiduvienė
Specialistė

+370 612 73318

rasa.meiduviene@tka.lt
314 kab.
Julija Skadorva
Specialistė

+370 620 22106

julija.skadorva@tka.lt
314 kab.
Rugilė Julija Raudonytė
Specialistė (skyriaus asistentė)

+370 611 84270

rugile.raudonyte@tka.lt
316 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurij Bersenev
Skyriaus vadovas

+370 645 88034

jurij.bersenev@tka.lt
303 kab.
Rūta Vaigauskaitė
Patarėja

+370 612 72462

ruta.vaigauskaite@tka.lt
303 kab.
Eglė Gaidelytė
Vyriausioji specialistė

+370 686 78104

egle.gaidelyte@tka.lt
303 kab.
Aušra Karosaitė
Specialistė

+370 64567962

ausra.karosaite@tka.lt
303 kab.
Anrieta Dudoit
Specialistė

+370 646 68553

anrieta.dudoit@tka.lt
303 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Andrejus Golubevas
Skyriaus vadovas

+370 620 14372

andrejus.golubevas@tka.lt
306 kab.
Rytis Dulinskas
Patarėjas

+370 610 23559

rytis.dulinskas@tka.lt
304 kab.
Aleksandras Malickas
Vyriausiasis specialistas

+370 614 01064

aleksandras.malickas@tka.lt
304 kab.
Jurgita Jazdauskienė
Vyriausioji specialistė

+370 614 01063

jurgita.jazdauskiene@tka.lt
304 kab.
Andis Bukonts
Vyriausiasis specialistas

+371 2 911 6514

andis.bukonts@tka.lt
Vidas Kaupelis
Specialistas

+370 682 55408

vidas.kaupelis@tka.lt
304 kab.
Saulė Jucevičienė
Specialistė

+370 698 70434

saule.juceviciene@tka.lt
304 kab.
Andrius Šimkus
Specialistas

+370 686 78106

andrius.simkus@tka.lt
304 kab.
Irmantas Lasys
Specialistas

(8 5) 273 9015

irmantas.lasys@tka.lt
304 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Jurgita Petkuvienė
Skyriaus vadovė

+370 645 68927

jurgita.petkuviene@tka.lt
318 kab.
Egidijus Gailiūnas
Patarėjas (vadovės pavaduotojas)

+370 640 51480

egidijus.gailiunas@tka.lt
318 kab.
Giedrė Krušnaitė-Zykina
Vyriausioji specialistė

+370 671 45286

giedre.krusnaite@tka.lt
318 kab.
Elvyra Dubickienė
Specialistė

+370 640 51482

elvyra.dubickiene@tka.lt
318 kab.
Jūratė Peciukonytė
Specialistė

jurate.peciukonyte@tka.lt
318 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Justinas Paškevičius
Vyriausiasis specialistas, l. e. skyriaus vadovo pareigas

(8 5) 273 9256

justinas.paskevicius@tka.lt
312 kab.
Kazimieras Lazdauskas
Patarėjas

+370 604 18220; (8 5) 273 9047

kazimieras.lazdauskas@tka.lt
312 kab.
Stasys Čivilis
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253

stasys.civilis@tka.lt
309 kab.
Auksė Nomeda Gudelienė
Vyriausioji specialistė

+370 611 54153

aukse.gudeliene@tka.lt
309 kab.
Tomas Christauskas
Vyriausiasis specialistas

+370 612 11344

tomas.christauskas@tka.lt
309 kab.
Darius Gintautas
Vyriausiasis specialistas

(8 5) 273 9253

darius.gintautas@tka.lt
309 kab.
Elona Kazlauskienė
Aviacijos medicinos grupės vadovė

(8 5) 273 9235; +370 686 78269

elona.kazlauskiene@tka.lt
317 kab.
Pirmadienis14-17 val.
Antradienis7.30-16.30 val.
Trečiadienis7.30-13.30 val.
Ketvirtadienis7.30-16.30 val.
dr. Ramūnas Kikutis
Specialistas

(8 5) 273 9253, +370 675 84076

ramunas.kikutis@tka.lt
309 kab.
Olga Balaikienė
Specialistė

(8 5) 273 9235

olga.balaikiene@tka.lt
317 kab.
Mindaugas Čirba
Specialistas

+370 610 38927

mindaugas.cirba@tka.lt
312 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Mindaugas Dimaitis
Departamento direktorius

+370 698 48286

mindaugas.dimaitis@tka.lt
202 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Laimonas Krašauskas
Skyriaus vadovas

+370 620 59184

laimonas.krasauskas@tka.lt
210 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Violeta Gaidienė
Grupės vadovė

+370 614 26551

violeta.gaidiene@tka.lt
212 kab.
Laimutė Ulevičienė
Vyresnioji inžinierė

+370 612 30079

laimute.uleviciene@tka.lt
211 kab.
Rimas Martinaitis
Inžinierius

+370 698 59147

rimas.martinaitis@tka.lt
208 kab.
Jolanta Ignatavičienė
Inžinierė

+370 652 42702

jolanta.ignataviciene@tka.lt
208 kab.
Renatas Janulaitis
Inžinierius

renatas.janulaitis@tka.lt
217 kab.
Martynas Višniauskas
Inžinierius

+370 648 97614

martynas.visniauskas@tka.lt
212 kab.
Rimas Kasiulevičius
Inžinierius

+370 646 97288

rimas.kasiulevicius@tka.lt
212 kab.
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Saulius Zadlauskas
Grupės vadovas

+370 612 30076

saulius.zadlauskas@tka.lt
206 kab.
Petras Šadreika
Vyresnysis inžinierius

+370 614 02931

petras.sadreika@tka.lt
208 kab.
Loreta Bartkutė
Inžinierė

+370 612 30019

loreta.bartkute@tka.lt
208 kab.
Darius Limba
Technikas

+370 698 07328

darius.limba@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Vygandas Mocekainis
Grupės vadovas

+370 698 59145

vygandas.mocekainis@tka.lt
153 kab.
Dalius Žindžius
Vyresnysis inžinierius

+370 652 35374

dalius.zindzius@tka.lt
Tomas Antanavičius
Vyresnysis inžinierius

+370 618 41989

tomas.antanavicius@tka.lt
155 kab.
Vaida Gilienė
Inžinierė

vaida.giliene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Mindaugas Naujokaitis
Grupės vadovas

+370 616 89670

mindaugas.naujokaitis@tka.lt
154 kab.
Vilhelmas Staskonis
Vyresnysis inžinierius

+370 616 71385

vilhelmas.staskonis@tka.lt
143 kab.
Robertas Juozėnas
Vyresnysis inžinierius

+370 652 12558

robertas.juozenas@tka.lt
156 kab.
Andrius Juozėnas
Inžinierius

+370 652 12532

andrius.juozenas@tka.lt
146 kab.
Svajūnas Ladyga
Inžinierius

+370 698 17697

svajunas.ladyga@tka.lt
145 kab.
Stasys Macijauskas
Inžinierius

+370 698 07684

stasys.macijauskas@tka.lt
154 kab.
Vygintas Ramanciuškas
Inžinierius

+370 682 00974

vygintas.ramanciuskas@tka.lt
144 kab.
Laurynas Puidokas
Inžinierius

+370 640 51499

laurynas.puidokas@tka.lt
156 kab.
Artūras Ragauskas
Inžinierius

+370 618 01469

arturas.ragauskas@tka.lt
145 kab.
Raimundas Stumbras
Inžinierius

+370 610 95763

raimundas.stumbras@tka.lt
146 kab.
Jokūbas Jomantas
Inžinierius

jokubas.jomantas@tka.lt
144 kab.
Egidijus Rudminas
Inžinierius

+370 652 12608

egidijus.rudminas@tka.lt
143 kab.
Gintautas Stačiokas
Technikas

+370 687 42706

gintautas.staciokas@tka.lt
Bronislovas Adamkevičius
Technikas

+370 687 87979

bronislovas.adamkevicius@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
dr. Andrius Kairys
Grupės vadovas

+370 682 53972

andrius.kairys@tka.lt
Audronė Paplauskienė
Vyresnioji inžinierė

+370 612 30089

audrone.paplauskiene@tka.lt
dr. Tomas Šliupas
Vyresnysis inžinierius

(8 37) 20 5280

tomas.sliupas@tka.lt
Šarūnas Juškevičius
Vyresnysis inžinierius

(8 37) 20 5280

sarunas.juskevicius@tka.lt
Egidijus Pranckus
Inžinierius

+370 677 31037

egidijus.pranckus@tka.lt
Romas Biliūnas
Inžinierius

(8 37) 20 5280

romas.biliunas@tka.lt
Paulius Kytra
Inžinierius

+370 685 49133

paulius.kytra@tka.lt
Gintautas Maneikis
Inžinierius

+370 616 91551

gintautas.maneikis@tka.lt
Gintautas Macijauskas
Technikas

+370 618 84209

gintautas.macijauskas@tka.lt
Robertas Čivilis
Technikas

robertas.civilis@tka.lt
Darius Grinys
Technikas

+370 698 59148

darius.grinys@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Atėnė Žemaitienė
Grupės vadovė

+370 657 69524

atene.zemaitiene@tka.lt
Giedrius Gaidys
Vyresnysis inžinierius

+370 628 12224

giedrius.gaidys@tka.lt
Dalė Greičiuvienė
Vyresnioji inžinierė

+370 698 00148

dale.greiciuviene@tka.lt
Dalia Ragaišienė
Inžinierė

(8 37) 20 5329

dalia.ragaisiene@tka.lt
Eglė Griciūnaitė
Inžinierė

(8 37) 20 0902

egle.griciunaite@tka.lt
Tomas Kliukas
Inžinierius

(8 37) 20 0902

tomas.kliukas@tka.lt
Rasa Grigaitienė
Technikė

rasa.grigaitiene@tka.lt
Vardas pavardė
Pareigos
Kontaktai
Kabinetas
Darbo valandos
Paulius Paplauskas
Grupės vadovas

+370 615 84250

paulius.paplauskas@tka.lt
230 kab.
Agnius Stonys
Vyresnysis inžinierius

agnius.stonys@tka.lt
Ramūnas Borovkovas
Inžinierius

ramunas.borovkovas@tka.lt
Vytautas Naudžius
Inžinierius

vytautas.naudzius@tka.lt